GÜLŞAH SEZEK

  • Home
  • »
  • GÜLŞAH SEZEK

GÜLŞAH SEZEK

Proje Uygulama ve Geliştirme Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı

1977 İstanbul doğumlu olan Gülşah Sezek, 2002 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

2010 yılında Marmara Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri ve Mühendisliği bölümünden yüksek lisans derecesini almıştır. Şu anda Okan Üniversitesi İşletme bölümünde Yönetim ve Organizasyon alanında doktora çalışmasını sürdürmektedir. Özellikle organizasyonlarda iş dizaynı, kurumsal girişimcilik ve inovasyon üzerine uzmanlaşmış olup bu alanda akademik çalışmalarına devam etmektedir. Halihazırda İTÜ Çerkirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezinde teknoloji ve sigortacılık alanında çalışan girişimcilere liderlik, yazılım ve iş süreçleri konularında mentorluk desteği vermektedir.

Profesyonel iş hayatına 2002 senesinde Doğuş Otomotiv’de servis mühendisi olarak başladı. Daha sonra 2003 ve 2006 yılları arasında İsviçre Sigorta’da mühendislik ve oto dışı kaza departmanlarında uzman olarak görev aldı.
2006 senesinde Agito’ya katılmış olup bu süre içerisinde İş Analizi ve Proje Yönetim Ofisi departmanlarının Grup Yöneticiliği görevlerinde bulundu.

2016 senesinden beri Proje Uygulama ve Geliştirme Departmanı Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.