PartnerHUB

Agito Insurtech PartnerHUB ekosistemimizle geleceğin sigortacılarının ihtiyaç duyabileceği her alanda, uçtan uca çözümler sunuyoruz.

Agito Insurtech PartnerHUB ekosistemi nedir?

Agito Insurtech PartnerHUB ekosistemi, Türkiye sigorta sektörünün dijital dönüşüm sürecine hız kazandırma ve bunu global standartlara uygun teknolojilerle başarma vizyonuyla kuruldu. Kurulduğu günden beri, alanında uzman birçok insurtech çözüm üreticisi ile Agito müşterilerini bir araya getiren bu ekosistem, kısa bir sürede Türkiye'nin sigorta teknoloji çözümleri alanında en kapsamlı oluşumlarından biri haline geldi.

Mutlu Uğursal;

"Agito olarak 25 yıldır sizlere sunmuş olduğumuz ve sizlerin takdirini kazanmış olan güven çerçevesindeki hizmetlerimizi şimdi de partner ekosistemimiz aracılığı ile genişleterek sizlere sunuyoruz. Sigorta sektöründe aklınıza gelen herhangi bir vizyon, çözüm, ürün, hizmetin karşılığı Agito InsurTech PartnerHub Ekosistemi içerisinde mutlaka olacaktır. Aklınızda ne varsa önce Agito'ya sorun" dedi.

PartnerHUB
Öne çıkan PartnerHUB çözümleri

Metisbot
Akıl Dolu Bir Chatbot

Sigorta sektörüne özel 400’e yakın konu hakkında eğitilmiş ve 17.000’in üzerinde soru setine sahip olan Metisbot, müşteri iletişim kanallarınızdaki yükünüzü önemli ölçüde azaltır ve hasar, teklif, şikayet süreçlerinde size ve müşterilerinize aktif çözümler üretir.

 

Sizin yerinize müşterilerinizle iletişime geçebilen, onları anlayan ve ihtiyaçlarını gideren, ayrıca geri bildirim toplayarak sürekli kendisini geliştiren Metisbot, tam size göre bir asistan!

 

 • Kullanıcılardan topladığı geri bildirimler ile sürekli kendini geliştirir
 • Müşterinizi doğru temsilciye yönlendirir
 • Şirketinizin kurumsal iletişim stratejisine göre kişiselleştirilebilir ve tutarlı iletişim sağlar
 • Hızlı cevap verir, iletişimi kolaylaştırır
 • Müşteri taleplerine 7/24 destek sağlar
 • Web, sosyal medya ve tüm dijital mesaj uygulamalarında çalışır (Whatsapp, Bipp, Facebook Messenger vb.)
 • Agito ürünleri ile hazır entegrasyonlar

Hibrid Yazılım/Platform

Metisbot, kural tabanlı ve veri odaklı & kestirimci yöntemleri kullanarak metin veya işitsel olarak görüşme yapabilir.

Türkçe Arayüz/Yerli Yazılım

Türkiye'de ve Türkçe olarak geliştirilmiş olmasının yanı sıra, latin alfabesi kullanan diğer diller de desteklenmektedir.

Yapay Zeka Desteği

Yapay Zeka İşlemcisi, doğal dil işleme ve derin öğrenme metotlarını kullanır. Belirlenen kapsam içinde sorulan soruların yapısını çözer, anlamını belirler, duygu ve niyeti algılar. Bilinemeyen sorular üzerinden yapılan eğitimler ile sürekli gelişim gösterir.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Metisbot farklı ara yüz ve platformlar ile beraber çalışmasını sağlayan çoklu oturum, yalıtılmış çalışma alanı ve ölçeklenebilir servis yapısına sahiptir.

DDI Tech

ABBA Bee- Akıllı Tarama Uygulamaları

Abba Bee farklı konum veya sistemlerdeki dokümanlarınız içerisinde bulunan bilgileri otomatik keşfetmenizi sağlar. Tıpkı arıların kovandan ayrılıp çiçeklerden bal toplaması gibi, ABBA Bee yönetici panelinde bulunan her bir ajan da aynı anda farklı bilgisayarlara gider ve kişisel verileri toplar. Sonrasında da yine aynı arıların kovana bal getirdiği gibi, her bir ajan kişisel verileri sistem yöneticisine getirir.

 • Sınırsız Belge Tarama (Hukuksal düzenlemeler ve kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda, sınırsız sayıda arama deseni tanımlama imkanı)
 • Dizin alanında anında düzeltme
 • Otomatik belge tarama
 • Çevrimdışı çalışma
 • Patentli görüntü geliştirme ve mükemmellik yazılımı
 • Periyodik taramalar sırasında, sadece sistemlere yeni eklenen veya güncellenen dokümanları taramayı sağlayan fark taraması mantığı 
 • Her ayrıntısı planlanabilen tarama özelliği 
 • Metin formatında olmayan dokümanlar içerisinde de keşif yapabilmek için OCR (Optik Karakter Tanıma) özelliği 
 • Kanunda yer alan kişisel veri tanımına uygun şekilde düzenlenmiş ön tanımlı arama desenleri
 • Duplike doküman tespiti özelliği ile sistemlerinizdeki kopyalanmış dokümanları tespit ederek hem güvenli bir çalışma ortamı oluşturabilir hem de saklama alanı tasarrufu yapabilirsiniz.

Öneriver
Robo Advisory

Geniş ürün yelpazesiyle Öneriver, kendine özel ihtiyaçları bulunan tüm finans kurumlarına dijital çözümler sunar. Agito Insurtech PartnerHUB bünyesindeki İnfina Yazılım’ın Öneriver çözümü ile siz de müşterilerinize akıllı ve dijital finansal hizmetler sunabilirsiniz.

Kişiye özel varlık yönetimi hizmetlerinin kitlelere ulaştırılmasını sağlayan Robo-Danışmanlık Platformu Öneriver, aynı zamanda BES, Banka, Aracı Kurum ve Portföy Yönetim Şirketleri müşterilerine robo danışmanlık hizmeti veriyor. Ayrıca, kurum portföyünü yöneten firmalar da Öneriver altyapısını karar alma destek sistemi olarak kullanabiliyor. 

Müşterilerinize birebir dokunarak onlara daha yakın olun. 

• Patentli finansal model ve yapay zeka desteği ile portföy dağılımları oluşturun.

• Oluşturduğunuz kişiye özel portföy dağılımlarını dijital kanallardan müşterilerinize ulaştırın.

• Onaylı veya otomatik model ile müşterilerinizin varlıklarını yönetin.

• Müşterilerinizin varlıkları artarken memnuniyetleri ve bağlılıkları da artsın.

• Toplam yönetilen varlık miktarı ve gelirlerinizde artış yakalayın.

Öneriver Robo Danışman ile farklı ihtiyaçları olan binlerce müşterinize en optimum yatırım stratejilerini dakikalar içeresinde oluşturabilirsiniz. Robo Danışman’ın finansal modelleri ve kullanıcı dostu önyüzleri müşterileriniz için en doğru yatırım stratejilerini oluşturmanıza ve onlara keyifli bir deneyim sunmanıza yardımcı olur. Kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda size özel hazırlanan Robo Danışman, müşterilerinize dijital varlık yönetimi hizmetini düşük maliyetle vermenizi sağlar.

Invento
Siber Güvenlik

Invento, kurumsal bilgilerin neredeyse tamamen elektronik ortamlarda tutulduğu, bilgi güvenliğini sağlamak yanında yerel ve global mevzuat ve standartlarla uyumun da kritik hale geldiği günümüzde, kurumların BT yönetişimi, bilgi güvenliği, iş sürekliliği, bilgi riskleri, uyum ve denetimle ilgili çözüm ve hizmet ihtiyaçlarına yanıt verebilmek amacıyla, sektörde engin deneyime sahip, yetkinliği sertifikalarla da belgelendirilmiş uzmanlar tarafından kurulmuştur.

Invento, bilgi teknolojileri alanında güvenlik çözümleri sağlayıcısı olarak; ürün, çözüm, destek ve profesyonel hizmetleri, deneyimli uzmanlar ve lider çözümlerle sunarak, daha etkin maliyetlerin ve daha güvenli çalışma ortamlarının oluşmasını sağlar.

Güvenlik çözüm ve hizmetlerini tek noktadan sunarak, doğru ve uyumlu çalışan çözümler ile zamandan ve paradan tasarruf yapılmasını sağlar.

Proaktif güvenlik hizmetlerimiz, müşterilerimizin itibarının korunmasına katkıda bulunurken, yeni maliyetlerin oluşmasını engeller.

Bakım anlaşmalarımız, müşterilerimize 7×24 destek verir.

En doğru çözüm ve hizmetleri belirler ve bunların etkin bir şekilde gerçekleşmesini güvenceye alır.

E-Güven

E-İmza

Agito Insurtech PartnerHub bünyesindeki LetSign ile tüm e-imza ve mobil imzalı süreçlerinizi tek bir platforma taşıyın!

 

LetSign, imza gerektiren dokümanların, paraf ve imza yetkilileri arasında dijital ortamda otomatik olarak dolaştırılmasına, elektronik veya mobil imza ile imzalanmasına ya da paraflanmasına imkan sağlar. LetSign ile imzalı dokümanlar hedef sistemlere otomatik aktarılır.

 

İstenilen zamanda ve mekânda kullanılabilen LetSign, imza ve onay işlemlerinin yoğun olduğu her sektörde tercih ediliyor.

·        Banka talimatları, sözleşmeler, sigorta formları, satış kontratları, acente ağı iletişim süreçleri başta olmak üzere pek çok alanda kullanılır.

·        İnternet bağlantısı bulunan her yerde imza süreçlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

·        PDF, Word, Excel gibi farklı formatlardaki dokümanları elektronik ortamda imzalama kolaylığı sunar.

·        Seri – Paralel, Sıralı – Sırasız imzalama süreçleri seçimini sağlar.

·        Doküman üzerinde karşılıklı yorum yapılabilir.

·        İmzalanacak dokümana ek doküman eklenebilir.

·        İmzalama işlemi saniyeler içinde gerçekleşir.

·        Kurum dışı kullanıcılar da sürece dahil edilebilir.

 

Kurum dışındaki kişiler imza sürecine dahil ediliyor.

LetSign aynı zamanda kurum içi imzalanan bir dokümanın kurum dışı (acente vb) kişilere dağıtılmasına ve teslim onayı alınmasına olanak tanır. Üstelik imzası talep edilen kurum dışı kişinin LetSign paketi satın alması zorunlu değildir. İmza atabilmek için dokümanın bilgisayara indirilmesi ve başka bir imzalama aracına sahip olması da gerekmez.

 

LetSign ek modül seçenekleri ile, dokümanda bulunan elektronik veya mobil imzaların doğrulanmasına olanak veren doğrulama linki eklenebilmesini ve doğrulama servisini, şirket içinde takımlar oluşturarak süreç yönetimleri yapılabilmesini, çoklu admin yapısı ile kullanıcı yetkilendirebilmeyi sağlar.

Dijital dönüşümün ilk
adımını birlikte atalım.